Nikon Coolpix L840

Nikon Coolpix L840

Iemūžiniet visus skaistos dzīves mirkļus ar kameru COOLPIX L840.28700-6b3ydj85_full 28700-wd5vg691_full

Tuviniet īpašos brīžus ar 16 megapikseļu kameru COOLPIX L840. Uzņemiet izcilus ģimenes svinību tuvplānus vai smalki detalizētus dabas skatu sižetus. Tas ir iespējams, pateicoties 38x optiskajai tālummaiņai, ko var palielināt līdz 76x Dynamic Fine Zoom tālummaiņai. Izmantojot sižeta automātisko atlasītāju, bez pūlēm varēsiet uzņemt fotogrāfijas ar mēnesi vai putniem. Pateicoties augstas veiktspējas vibrāciju samazināšanas tehnoloģijai, tiek nodrošināta kameras stabilitāte, tādēļ vienmēr iegūsiet skaidras fotogrāfijas.

Fotografējiet radoši un no dažādiem leņķiem, izmantojot lielo, noliecamo šķidro kristālu displeju, tostarp uzņemiet vienmērīgus pilnas augstas izšķirtspējas video, tikai vienreiz pieskaroties pogai. Acumirklī kopīgojiet savus iecienītākos attēlus, izmantojot iebūvēto Wi-Fi savienojumu un NFC tehnoloģiju — vienkārši ar kameru pieskaroties viedierīcei.

Galvenās funkcijas:

  • NIKKOR 38x optiskās tālummaiņas objektīvs

Kamerai ir satriecoši liels 38x optiskās tālummaiņas diapazons, ko var palielināt līdz 76x Dynamic Fine Zoom tālummaiņai, kas nodrošina 22,5–855 mm platleņķa aptvērumu — iemūžiniet ikvienu niansi, uzņemot gan tuvumā, gan tālumā esošus objektus. Dynamic Fine Zoom tālummaiņa ļauj pietuvināt divreiz vairāk par lielāko optiskā telefoto diapazonu, vienlaikus saglabājot maksimālo attēla izšķirtspēju.

 

  • Augstas veiktspējas VR (vibrāciju samazināšana)

Pateicoties augstas veiktspējas vibrāciju samazināšanas tehnoloģijai, kas identificē kameras drebēšanu un kompensē to pat maksimālās tālummaiņas gadījumā, jūsu fotogrāfijas vienmēr būs asas un video — vienmērīgi.

 

  • Iebūvēts Wi-Fi un NFC atbalsts

Sazinieties sociālajos tīklos un nekavējoties dalieties iespaidos par jautrajiem mirkļiem ar ģimeni un draugiem, izmantojot viena pieskāriena Wi-Fi pogu vai ar kameru, kurā ir iespējota NFC tehnoloģija, pieskaroties viedierīcei.

Viedierīcē jāinstalē Nikon lietotne Wireless Mobile Utility (saderīga ar operētājsistēmām iOS un Android™).

Tuva darbības lauka sakari ( NFC) darbojas saderīgos Android™ (Android 4.0 vai jaunākas versijas) viedtālruņos un planšetdatoros. Pirms lietošanas jāinstalē Nikon lietotne Wireless Mobile Utility un jāiestata attēlu pārsūtīšana.

 

  • No aizmugures izgaismots 16 megapikseļu CMOS matricas attēla sensors

Izcila veiktspēja tiek garantēta pat vāja apgaismojuma apstākļos. Jutīgais attēla sensors vienmēr nodrošina asas fotogrāfijas ar skaidrām detaļām.

 

  • 7,5 cm/3,0 collu 921 tūkstoša punktu noliecams ekrāns ar šķidro kristālu displeju

Izmēģiniet uzņemšanu dažādos leņķos, izmantojot noliecamo ekrānu, piemēram, no zemas pozīcijas jeb bērna acu līmenī vai no augstas pozīcijas jeb virs cilvēku pūļa. Pateicoties izcilai redzamībai, varat bez pūlēm kadrēt uzņēmumus.

 

  • Mēness un putnu vērošanas režīms

Viegli iegūstiet lieliskus mēness vai putnu uzņēmumus, izmantojot sižeta automātisko atlasītāju, kas nodrošina vienkāršu fokusēšanu un iestatījumu izvēli šādu grūti uzņemamu objektu iemūžināšanai.

MegaPikseļu skaits 16
Optiskais Zoom 38x
Digitālais Zoom 4x
LCD ekrāns, collas 3
Izšķirtspēja (maks.) 4608 x 3456
Fokusa min. attālums 1cm
Jūtīgums (ISO) Auto ISO 125 – 6400
Stabilizators +
Zibspuldze +
Ūdensizturīgs Ne
Video 1920 x 1080, Full HD
Formāts MOV +
Formāts JPEG +
Iebūvēta atmiņa 20 MB
Atmiņas kartes tips SD/SDHC/SDXC
Baterijas tips 4xAA
USB interfeiss +
A/V izeja +
HDMI izeja +
Krāsa Melna
Izmēri, mm 113,5 x 78,3 x 96,0 mm
Svars 538 g
Garantija 24 mēneši

Cena € 215