Garmin nūvi 2497 LMT

Spilgts 4.3″ ekrans ar iespēju pagriezt vertikālā un horizontālā pozīcijā, detalizētas Eiropas kartes un rūpīgi pārdomāts, mūsdienīgs dizains un vienkāršs stiprinājums.
2497LMT
Karšu pārklājums
* “City Navigator Europe NT” pilna Eiropas karte ar mūžīgo karšu atjauninājuma licenci + Pasaules pamatkarte ar reljefu

Ekrāns
* 4,3″ collas, (9.7 x 5.7 cm; 10.9 cm diag.)
* manuāli pagriežamais WVGA krasains TFT ar balto apgaismojumu
* Izšķirtspēja 480 x 272 pikseļi

Karšu atjauninājumi
* Bezmaksas karšu atjauninājumi uz mūžu
* Bezmaksas mūža satiksmes atjauninājumi no 3D Traffic

Atmiņa
* Iebūvēta: 8GB
* MicroSD atmiņas karšu atbalsts

Valodas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču…

Balss komandas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču…

Funkcijas
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana ar Garmin Real Directions
* Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām)
* Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu) – 3D traffic
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Kustības joslas izvēles asistents (norāda uz pareizo braukšanas joslu) aktīva pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm
* Krustojuma skatījums (ar krustojumā esošajām ceļa zīmēm)
* myTrends™ (maršrutu iepriekš-noteikšana izmantojot vēsturiskos datus)
* trafficTrends™ (izstrādā maršrutus, pamatojoties satiksmes vēsturiskajiem datiem)
* ecoRoute™ (izstrādā degvielas patēriņa ziņā visizdevīgāko maršrutu)
* Automātiska vairāku galapunktu izskatīšana (nodrošina īsāko maršrutu)
* Izvairīšanās no kāda veida ceļa (izvairīšanās no automaģistrālēm, maksas ceļiem, u.c.)
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
* Ātruma ierobežojuma indikators (ziņo par ātruma ierobežojumiem uz ASV un Eiropas ceļiem)
* Kur es atrodosā funkcija (atrod tuvāko slimnīcu, policijas iecirkni vai degvielas uzpildes staciju, tuvāko adresi vai krustojumu
* Uzlabota gājēju navigācijas funkcija (ierīce kļūs par Jūsu pavadoni, pastaigājoties pa pilsētu)
* Pakalpojumi (ziņo par lielceļa izejās esošajiem pakalpojumiem)
* Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs)
* Pasaules pulkstenis, valutas un vienību konvertētājs, kalkulators
* Qwerty vai ABC tastatūra (tastatūras plānojuma izvēle)
* Garmin Garage™ funkcija (ielādē automašīnas ikonas)
* Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis)

Akumulators
* Lādējams litija jonu akumulators
* Uzlādētas darbības laiks līdz 2,5 h

Savienojumi
* Micro USB
* Micro SD kašu slots

Izmērs
Platums x Augstums x Garums
* 12.2 x 7.6 x 1.9 cm

Komplektācijā
* Ierīce
* Ielādēta “City Navigator Europe NT” karte
* Digital 3D traffic uztvērējs ar transportlīdzekļa barošanas vadu
* Karšu atjauninājumi uz mūžu
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Stiprinājums pie stikla
* Auto lādētajs
* USB vads
* Īsa pamācība

Spilgts displejs
nüvi 2497LMT ir aprīkots ar spilgtu 4.3″ displeju, kas nodrošina duālo ekrāna orientāciju – iespēju to izmantot horizontālā vai vertikālā pozīcijā.

Detalizētas kartes ar bezmaksas atjauninājumiem
nüvi 2497LMT tiek komplektēts ar detalizētām visas Eiropas kartēm. Pateicoties bezmaksas lifetime¹ karšu atjauninājumiem, Jūsu maršrutu sagatavošanai tiks izmantotas visjaunākās kartes, intereses punkti un navigācijas informācija. Jaunas kartes ir pieejamas lejupielādei līdz pat 4 reizēm gadā visa produkta mūža laikā, bez papildus samaksas.

Izmantojot tik lielu datu apjomu, nüvi 2497LMT nodrošina ērtu un ātru adrešu, kā arī intereses punktu, piemēram, uzņēmumu, restorānu, veikalu un citu galamērķu, meklēšanu. Uz nüvi 2497LMT navigācijas ierīces jau sākotnēji ir ielādēti intereses punkti, lai Jums nebūtu jāievada adreses. Vienkārši izvēlieties vienu vai vairākus intereses punktus un dodieties uz izvēlētajām vietām. Jūsu nüvi 2497LMT piedāvā iespēju nepieciešamības gadījumā pievienot papildus intereses punktus.

Garmin Traffic funkcija
nüvi 2497LMT nodrošina Garmin Traffic funkciju, kas rūpējas par to, lai vairāk atrastos kustībā un mazāk stāvētu sastrēgumos. Ar Garmin Traffic Jūsu braukšanas karte visu laiku ir redzama uz ekrāna. Satiksmes ziņojumi parādās blakus kartei un tie tiek arī nolasīti ar balsi. Garmin Traffic sniedz detalizētu informāciju par situāciju uz ceļa, piemēram, cik ilga kavēšanās iespējama, vai arī kādi ir iespējamie apbraucamie ceļi. Tāpat šī navigācijas ierīce spēj izvērtēt, vai esat izvēlējies ātrāko maršrutu. Tā kā Garmin Traffic ir ar balsi aktivizēta ierīce, tā spēj arī reaģēt uz balss komandām.

Lifetime traffic² nodrošina Jūsu nüvi 2497LMT ar bezmaksas satiksmes informāciju visa produkta mūža laikā.

Jūsu balss spēks
nüvi 2497LMT ierīce ir aprīkota ar tādu luksus funkciju kā balss aktivizēta navigācija. Runājiet, neatlaižot rokas no stūres, un Jūsu navigācijas ierīce ar sapratni reaģēs uz Jūsu komandām. Protams, navigācijas nodrošināšanai Jūs varat arī izmantot arī skārienjutīgā ekrāna saskarni.

Garmin Real Directions funkcija ar Garmin Real Voice
nüvi 2497LMT ir pilnībā mainījis priekšstatu par “balss norādēm pirms katra pagrieziena” ar savu Garmin Real Directions funkciju, kas sniedz viegli saprotamus braukšanas norādījumus. Šī funkcija ir kā Jūsu labākais draugs, kas ved Jūs pa maršrutu, atsaucoties uz viegli saskatāmiem objektiem, ēkām un luksoforiem. Aizmirstiet par stresu, kas Jūs pārņem, mēģinot izlasīt ielu nosaukums. Garmin Real Voice ir rūpīgi izstrādāta runas tehnoloģija ar dabisku, draudzīgu balsi. Garmin Real Directions un Garmin Real Voice ir funkcijas, kas pieejamas tikai uz mūsu GPS navigācijas ierīcēm.

Bluetooth savietojamība
Sinhronizējiet kādu Bluetooth iespējotu ierīci, piemēram, viedtelefonu, ar nüvi 2497LMT zvanīšanas funkcijas nodrošināšanai brīvroku režīmā caur iebūvētu mikrofonu un skaļruni. Novietojiet savu tālruni automašīnas cimdu nodalījumā, kabatā vai somā un turpiniet saņemt un veikt zvanus, neatlaižot rokas no stūres un nenovēršot acis no ceļa.

Smartphone Link savietojamība
Smartphone Link ir bezmaksas mobilā aplikācija, kas savieno Jūsu nüvi 2497LMT ierīci ar Android™ viedtelefonu. Pārojot savu nüvi 2497LMT, Jūs varat izmantot jau esošo telefona datu plānu³, lai veiktu informācijas apmaiņu, piemēram, datus par intereses punktiem, Jūsu galamērķi vai automašīnas novietošanas vietu.
Smartphone Link tāpat nodrošina piekļuvi Garmin Live pakalpojumiem⁴, kas ir noderīga reāllaika informācija par laika vai ceļu apstākļiem. Garmin Live pakalpojumi ir pieejami bez maksas un tos nav nepieciešas abonēt.

Plaša braukšanas informācija Jūsu acīm un ausīm
Active Lane Guidance funkcija ar balss norādēm palīdzēs Jums ar pārliecību izbraukt krustojumus vai izvēlēties pareizo nobrauktuvi no lielceļa. Tuvojoties šādai vietai, parādās grafisks ceļa attēls ar spilgtām bultām, kas norāda uz pareizo joslu; papildus palīdzība tiek nodrošināta ar balss norādēm. Bird’s Eye krustojumu pārlūks piedāvā detalizētu informāciju par krustojumu, raugoties no augšas. Savukārt, photoReal pārlūks sniedz reālistisku krustojumu apskatu maršruta laikā, iekļaujot apkārtējo ainavu. Ar spilgtām bultām tiek norādīta pareizā braukšanas josla. Tāpat nüvi 2497LMT atspoguļo reālas ceļa zīmes, kas redzamas maršruta laikā.

Visaptveroša informācija uz viena ekrāna
nüvi 2497LMT nepārtraukti rāda Jūsu maršruta karti uz ekrāna; papildus informācija parādās blakus. Lai saņemtu detalizētu informāciju, pieprasiet to vai arī pieskarieties ekrānam. Virzoties pa maršrutu, Up Ahead funkcija nepārtraukti Jūs informē par tuvumā esošajiem pakalpojumiem, tai skaitā restorāniem, degvielas uzpildes stacijām, viesnīcām un veikaliem.

nüvi 2497LMT rāda ātruma ierobežojumus, pašreizējo ātrumu un precīzu ierašanās laiku. Uzmetot aci ekrānam, Jūs varēsiet izlasīt nosaukumu ielai, pa kuru braucat. nüvi 2497LMT rāda arī skolas teritoriju brīdinājumus.

Pilna apjoma ierīces pārvaldība
Izmantojiet Garmin Express, lai atjauninātu savu nüvi ierīci. Garmin Express ļauj vienkāršā veidā atjaunināt kartes un programmatūras, pārsūtīt favorītos iestatījumus uz un no citām ierīcēm, kā arī uzinstalēt savas automašīnas un balss opcijas bez maksas.

Cena € 195