TomTom Go 610 World

Karšu pārklājums
Go510WorldAndora, Austrija, Albānija, Beļģija, Bulgārija, Baltkrievija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Gibraltārs, Grieķija, Ungārija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Sanmarīno, Slovākija, Slovēnija, Spānija (ieskaitot Kanāriju salas), Zviedrija, Šveice, Turcija, Vatikāns, Apvienotā Karaliste (ieskaitot Normandijas salas) Ukraina, Bosnija-Hercegovina, Maķedonija, Moldova, Melnkalne, Serbija, Ziemeļamerika, Diendidamerika, Austrālija, Jaunzēlande, AAE.Displejs

* 6″

Iebūvēta atmiņa
* 8 GB
* Atmiņas karšu atbalsts Micro SD (Micro Secure Digital)

Karšu atjaunošana
* Bezmaksas mūža

Citas īpašības
* Interaktīva karte – viegli pietuviniet un attāliniet redzamo attēlu ar pirkstu skārienjūtīgā ekrāna palīdzību. Ar vienu skārienu uz ekrāna iespējams izveidot jaunu ceļa mērķi.
* Skārienjūtīgs ekrāns – ar vienkāršu pirkstu pieskārienu iespējams izveidot un modificēt Jūsu brauciena iestatījumus. Ietaupot laiku iespējams ātrāk un veiksmīgāk pārvietoties bez liekiem starpgadījumiem.
* TomTom satiksme – braucot ar Tomtom satiksmes aprēķiniem iespējams paredzēt un aprēķināt ātrākos ceļus. Šī funkcija uzrāda satiskmes sastrēgumus no to sākuma līdz beigu posmam, kā arī iekļauj tos maršruta aprēķinos.
* Kartes uz neierobežotu laiku – Tā ir iespējam vienmēr pārvietoties ar jaunākajām kartēm. Ierīces kartes iespējams atjaunot 4 un vairāk reizes gadā, kā rezultātā ierīce tiek papildināta ar jaunāko karšu informāciju.
* Ātrā meklēšana – ierīce intuitīvi aprēķina ceļa mērķi tā ievadīšanas laikā automātiski attēlojot precīzākos galamērķus ievadītajam atslēgvārdam.
* IQ maršruti – katrā ierīcē ir iekļauta pasaulē lielākā datubāze par ceļošanai nepieciešamajiem laikiem. Tas nozīmē, ka TomTom visprecīzāk aprēķinās jūsu maršrutu tam nepieciešamo laika posmu.
* Viedtālruņa savienojamība – iegūstiet TomTom satiskmes atjauninājumus caur viedtālruni ar Bluetooth tīkla palīdzību.
* 3D kartes – apskatiet ēkas un reliefu trīsdimensiju attēlojumā nešaubīgi nosakot esošo atrašanās vietu.
* Joslu vadība – TomTom ierīce automātiski uzrādīs kurā josla jāieņem, lai Jūs nepalaistu garām pagriezienu vai nepārkāptu satiskmes noteikumus.
* Balss vadība

 

Cena € 270