Nikon Coolpix L340

Vai meklējat klasiska dizaina kameru, kuras kompaktajā korpusā būtu iebūvētas gan platleņķa, gan telefoto iespējas? 20 megapikseļu kamera COOLPIX L340 atbilst šīm un arī citām prasībām — jaudīgais objektīvs ar 28x optisko tālummaiņu, kas palielināma līdz 56x Dynamic Fine Zoom NkonnCopix340tālummaiņai, vienmēr ļauj atrasties notikumu centrā.

Augstas veiktspējas vibrāciju samazināšana nodrošina izteiksmīgus uzņēmumus un vienmērīgus HD video, stabilizējot kameru, kamēr ērtais rokturis papildus novērš kameras drebēšanu. Kameras lietošana ir vienkārša, jo tādas funkcijas kā sižeta automātiskais atlasītājs optimizē iestatījumus jūsu vietā, lai varat pievērsties uzņēmumu kompozīciju veidošanai lielajā 7,5 cm/3,0 collu 460 tūkstošu punktu šķidro kristālu displejā.

Ērti ierakstiet savas dzīves mirkļus augstas kvalitātes attēlos ar kameru COOLPIX L340.

 

Galvenās funkcijas:

 

  • NIKKOR 28x optiskās tālummaiņas objektīvs

Iemūžiniet pārsteidzošas sejas izteiksmes vai tālumā notiekošas darbības, izmantojot 28x optisko tālummaiņu, kas palielināma līdz 56x Dynamic Fine Zoom tālummaiņai, un izbaudiet 22,5–630 mm fokusa garuma aptvēruma priekšrocības. Dynamic Fine Zoom tālummaiņa var pietuvināt divreiz vairāk par lielāko optiskā telefoto objektīva diapazonu, vienlaikus saglabājot maksimālo attēla izšķirtspēju.

 

  • Ērta lietošana

Ērtais rokturis un saprotami izvietotās vadīklas padara kameras lietošanu intuitīvu un dabisku. Viegli pārslēdzieties no fotografēšanas uz filmēšanas režīmu, vienkārši nospiežot pogu.

 

  • 20 megapikseļu CCD matricas attēla sensors

Jutīgais attēla sensors nodrošina skaidrus un detalizētus attēlus, kas ir lieliski piemēroti palielināšanai līdz lielu fotogrāfiju vai plakātu izmēram, tādēļ vēlēsieties tos parādīt visai pasaulei.

 

  • Platleņķa aptvērums

Vienalga, vai fotografējat jautrus ģimenes notikumus vai pasākumu vai svinību notikumus, tālummaiņas objektīvs, kas nodrošina platleņķa un telefoto aptvērumu, vienmēr ļauj piekļūt tuvāk darbībai.

 

  • Augstas veiktspējas VR (vibrāciju samazināšana)

Attēli vienmēr būs skaidri, bet video — vienmērīgi un ar minimālu izplūdumu, jo objektīva pārbīdes VR palīdz novērst kameras drebēšanu, bet ērtais rokturis nodrošina kameras stabilitāti.

 

  • HD video

Neuzņemiet tikai nekustīgus attēlus — iemūžiniet ar draugiem pavadītos īpašos mirkļus video! Viegli pārslēdzieties no fotografēšanas režīma uz HD video (720p) uzņemšanas režīmu, izmantojot īpašu video ierakstīšanas pogu.

MegaPikseļu skaits 20.2
Optiskais Zoom 28x
Digitālais Zoom 4x
LCD ekrāns, collas 3
Izšķirtspēja (maks.) 5152 x 3864
Makro režīms 1cm
Jūtīgums (ISO) Auto ISO 80-1600
GPS Nav
Stabilizators +
Zibspuldze +
Ūdensizturīgs Ne
Video 1280 x 720, HD
Formāts MOV +
Formāts JPEG +
Iebūvēta atmiņa 43 MB
Atmiņas kartes tips SD/SDHC/SDXC
Baterijas tips 4xAA
USB interfeiss +
Krāsa Melna
Izmēri, mm 111,1 x 76,3 x 83,3 mm
Svars 430 g

Cena € 125