TomTom Start 42

Start42

 

 

Eiropas kartes
Navigatorā Tomtom Start 42 EU iebūvētās vairāku Eiropas valstu kartes ļauj bez problēmām pārvietoties pa visiem Eiropas autoceļiem. Jebkura vieta, kur Jūs gribētu doties, būs nodrošināta ar karti, kas ļaus pilnībā izbaudīt pārvietošanās brīvību Šengenas zonā.

Mūža bezmaksas atjauninājumi
Visā savas dzīvības cikla laikā, GPS navigators Tomtom Start 42 EU tiks nodrošināts ar visjaunākajām kartēm, kuras tiks atjaunotas bez papildu maksas. Pateicoties šai opcijai, Jūsu rīcībā būs gandrīz neierobežots atjauninājumu daudzums, kas ļaus saņemt visaktuālāko informāciju par ceļiem un satiksmes organizāciju visās vietās, kuras ietilpst karšu pārklājumā.

Kompakts displejs
Auto navigācijas Tomtom Start 42 EU displejs nodrošina labu attēla kvalitāti, kas ļauj viegli saprast virziena norādes. Kompakti izmēri palīdz ietaupīt vietu mašīnas salonā un ļauj paņemt ierīci sev līdzi, ieliekot pat mazā somiņā.

Darbs no baterijas
GPS navigācija Tomtom Start 42 EU spēj darboties arī no akumulatora, ļaujot lietotājam to izmantot, nepieslēdzot pie strāvas. Atbraucot uz kādu vietu, Jums būs iespēja pastaigāties pa nezināmām pilsētas ielām, ņemot līdzi GPS. Tas noteikti palīdzēs atrast restorānu, kultūras pieminekli vai citu apskates objektu, lietojot Jūsu navigatoru.

Balss norādījumi
GPS navigācija Tomtom Start 42 EU ir aprīkota ar tehnoloģijam, kuras dod balss norādes, kamēr Jūs vādāt auto. Tas ir ļoti ērti, jo ļauj nenovērsties no automašīnas vadības. Tādējādi, izmantojot navigatoru ar balss norādījumiem, Jūs ne tikai atvieglojat sev pārvietošanos pa nepazīstamu pilsētu ielām, bet arī paaugstināt savu drošību.

Iebūvētā atmiņa 8 Gb. Micro SD atmiņas kartes slots.

Bezmaksas karšu atjaunošana visu aparāta mūžu.

Cena115