Garmin eTrex 30 LM

Valodas: latviešu, krievu, angļu…

Darbības temperatūra: -15° līdz 55°C

Ūdens drošība: IPX7 (30 minūtes uz 1 metra dziļuma)

eTrex 30 ir kompakta un izturīga GPS navigācijas ierīce, kas būs lielisks palīgs visiem aktīvās atpūtas cienītājiem, Geocaching spēlētājiem. Izmantojot USB vadu, Jūs visus slēpņu aprakstus varēsiet uzreiz ielādēt eTrex 30 ierīcē. 
Jaunā eTrex sērija ir veidota tā, lai Jūs pilnībā varētu ļauties piedzīvojumiem esot laukā, jo jaunais eTrex 30 ir kompakts un ūdensdrošs, kā arī tā baterijas darbības laiks ir līdz pat 25 stundām. 
eTrex 30 ir aprīkots ar 3 asu elektronisko kompasu, barometrisko altimetru, kā arī bezvadu datu pārraides iespēju (visu nepieciešamo informāciju Jūs varēsiet nosūtīt uz savietojamām eTrex, Dakota®, Oregon®, Montana™ un Foretrex® ierīcēm). Šai navigācijas ierīcei ir uzlabots 5.6 cm saulē salasāmu, 65k krāsainais displejs un pasaules pamatkarte, kurā ir atainots reljefs. Tādejādi Jūs viegli spēsiet orientēties sev nepazīstamā apvidū. Turklāt eTrex 30 komplektācija ietver arī 1.7 GB iebūvēto atmiņu un microSD™ karti. Tas nozīmē, ka varēsiet ielādēt detalizētas topogrāfiskās, jūras vai ceļu kartes. Atsevišķi var iegādāties arī Garmin TOPO, BlueChart® g2 vai City Navigator® kartes. Bezmaksas lejupielādējot BaseCamp ™ programmu, Jūs varēsiet plānot savus ceļojumus, kā arī pārsūtīt šo informāciju uz eTrex ierīci. BaseCamp priekšrocība ir tā, ka Jūs varēsiet izmantot TOPO kartes bez microSD atmiņas kartes iepriekšējas instalēšanas. Jums savā datorā būs jāievieto atmiņas karte vai jāiesprauž GPS ierīce un ceļojuma plānošana var sākties! Izmantojot opciju Track Draw, Jūs varēsiet iezīmēt maršrutu un uzreiz kartē 3D formātā ieraudzīt apkārtnes reljefa raksturojumu, lai noskaidrotu iespējamo ceļojuma sarežģītības pakāpi. 

Pateicoties savām īpašībām, jaunais eTrex 30 būs lielisks palīgs visiem aktīvās atpūtas cienītājiem!

Fiziskie Parametri
Ierīces izmēri, WxHxD: 5.3 x 10.1 x 3.3 cm
Displeja izmērs, WxH: 5.6 cm
Displeja tips: 65K krāsu TFT, saulē salasāms
Svars 142 g (ar baterijām)
Baterijas 2 AA baterijas; ieteicams lietot NiMH vai litija baterijas
Baterijas darbības laiks līdz 25 h
Ūdens drošība Jā (IPX7)
Negrimst ūdenī
Augsta GPS jūtība
PC savietojamība USB

 

Kartes un atmiņa
Bāzes karte
Iespēja ielādēt kartes
Iebūvētā atmiņa Jā (1.7 GB)
Atmiņas kartes veids microSD™ karte

 

Funkcijas
3D karšu atbalsts
ANT+ tehnoloģija
Datu pārraide starp ierīcēm
Auto maršrutēšana
Elektroniskais kompass
Barometriskais altimetrs
Temperatūras sensors
Geocaching režīms
Bezvadu datu pārraide citām līdzīgām ierīcēm
Savietojamība ar Garmin Connect™

Cena € 220